Nasz Zespół.

UCZYMY PŁYWANIA – DOSKONALIMY TECHNIKĘ – ROZWIJAMY ZAINETRESOWANIA SPORTOWE – DBAMY O WASZE ZDROWIE I URODĘ.

DZIAŁAMY Z PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM

Nasza wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym i instruktorskim w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w szkoleniu osób dorosłych zapewni szybkie postępy wszystkim uczestnikom zajęć.

Pływanie, sport i rekreacja fizyczna to nasza pasja.

W naszej Akademii ,,ZARAZIMY” Was tym nieuleczalnym ,,WIRUSEM” , a następnie ,, ZASZCZEPIMY” go głęboko i na zawsze

Zajęcia z nami dadzą Waszym pociechom i Wam siłę do codziennego działania.

ZADBAMY O WASZE:

 • BEZPIECZEŃSTWO – pływanie to nie tylko sport, to również umiejętność utylitarna, dzięki której Twoje dziecko i Ty będziecie przygotowani do rozsądnego, odważnego, a zarazem bezpiecznego korzystania z możliwości obcowania ze środowiskiem wodnym i jego wszelakimi atrakcjami.
  Pamiętaj że: „od nieumiejętności grania np. w gry zespołowe nie zginął jeszcze nikt, a od nieumiejętności pływania giną w każdym kraju co rok tysiące ludzi”.
 • ROZWÓJ FIZYCZNY – pływanie to dyscyplina sportu, która wszechstronnie i kompleksowo zapewni rozwój fizyczny dla Ciebie i Twojego dziecka. To sport, który ze względów fizjoterapeutycznych, dzięki odciążeniu nie obciąża jeszcze nie ukształtowanego szkieletu młodego człowieka, wzmacnia gorset mięśniowy, modelując go i wymuszając prawidłową postawę, przeciwdziała wszelakim wadom postawy.
 • ROZWÓJ PSYCHICZNY – uprawianie pływania zwiększa poczucie własnej wartości i pewności dziecka, uczy go dyscypliny i zdrowej rywalizacji, szybko też może stać się powodem do dumy. Regularny trening pływacki zmniejsza napięcia fizyczne i psychiczne.  Człowiek, który opanował podstawowe umiejętności pływackie w kontakcie z wodą, wycisza się wewnętrznie i uspokaja psychicznie.
 • ZDROWIE – pływanie i związany z nim wzmożony przepływ krwi w trakcie ćwiczeń fizycznych w wodzie wzmacnia mięśnie, poprawia pracę układu krążenia i oddechowego, wspaniale wpływa na poprawę funkcjonowania całego układu ruchu człowieka, ma też znaczący wpływ na układ nerwowy.
 • URODĘ – niższa od ciała temperatura wody, odchudza wzmagając spalanie kalorii, odmładza skórę, pomaga w walce z cellulitem i obrzękami nóg.
 • KONDYCJĘ – sport i rekreacje w środowisku wodnym rozwija kondycję, poprawia pracę płuc zwiększając ich pojemność, modeluje sylwetkę angażując praktycznie wszystkie grupy mięśniowe nie obciążając przy tym stawów.
 • RELAKS – kontakt z wodą rozładowuje napięcia psychiczne, złość i inne negatywne emocje, dostarczając jednocześnie satysfakcji i poczucia spełnienia.
 • REHABILITACJĘ – aktywność fizyczna w wodzie wspomaga leczenie urazów, schorzeń oraz wad kręgosłupa, płaskostopia, nerwobóli, bólów stawowych. Utrzymuje ruchowość stawów, poprawia samopoczucie i stan zdrowia psychicznego.
 • Pływanie ma zbawienny wpływ na jeszcze wiele innych aspektów zdrowotnych – przekonaj się sam.

 • ZAPRASZAMY

 • CIESZYMY SIĘ JUŻ NA WSPÓLNE PŁYWANIE